• Nou
Antivirus AVG Internet Security 10 dispozitive 2 ani
search
  • Antivirus AVG Internet Security 10 dispozitive 2 ani

Antivirus AVG Internet Security 10 dispozitive 2 ani

268,00 lei

268,00 lei

Fara TVA
Cantitate

  Livrarea produselor

Produsele comandate se trimit electronic pe e-mail.

Antivirus AVG Internet Security 10 dispozitive 2 ani

Ce primesti dupa ce faci comanda

  • - Factura fiscala (confirmarea achizitiei legale)
  • - Licenta, cheie/cod-ul de activare este livrata electronic prin e-mail

  • AVG antivirus     

  • Internet Security

  • Protejati-va dispozitivele personale cu cea mai buna securitate din clasa noastra

Protejati-va fisierele personale si viata privata

Programele malware nu va mai afecteaza computerul, ci sunt personale. Prin intermediul ransomware-ului si al spionarii webcam-urilor, hackerii pot ajunge la cele mai personale fisiere si fotografii, sau chiar sa se uite in casa ta. AVG Internet Security vine acum cu noile functii de Protectie Webcam si Ransomware Protection pentru a va asigura fisierele personale - si viata privata.

Protectia computerului

Prima noastra linie de aparare pentru computere, Antivirusurile noastre avansate scaneaza, elimina si opresc fara incetare virusi, ransomware, spyware, rootkits, troieni si alte malware-uri urate - si, deoarece totul se intampla in timp real, putem prinde amenintarile inainte de a va ajunge.Va asiguram unitatile USB si DVD la fel de repede. Sloganul nostru preferat? Iti actualizeaza automat securitatea si foloseste Inteligenta Artificiala avansata (AI) si analiza in timp real pentru a ajuta la oprirea chiar si a celor mai noi amenintari de a te apropia de tine.

ANTIVIRUS AVANSAT

Scaneaza in profunzime fiecare colt al computerului (si orice unitati conectate la acesta) in timp real pentru a gasi virusi, ransomware, spyware, viermi, troieni, rootkits si alte programe malware. Puteti programa chiar scanari pe computer intreg pentru acele perioade in care nici nu veti fi la computer.

Detectarea AI

Utilizeaza inteligenta artificiala avansata pe computer pentru a identifica proactiv probe de malware care nu au fost inca catalogate de echipa noastra ThreatLabs.

Scaner PUA

Scaneaza aplicatiile potential nedorite (PUA), pe care le-ati descarcat in necunostinta (de exemplu, adware si alte aplicatii malware pachet cu software-ul descarcabil).

CyberCapture

Tehnologia bazata pe cloud ajuta la oprirea in timp real a celor mai noi variante si focare de malware. Ori de cate ori antivirusul nostru se confrunta cu o amenintare necunoscuta, il incarca in echipa noastra ThreatLabs pentru analiza. Vor trimite apoi o cura tuturor milioanelor de utilizatori prin intermediul unei actualizari de securitate. Rezultatul final? O mai buna protectie pentru toata lumea.

Turbo Scan

Scurteaza dramatic timpul de scanare prin omiterea inteligenta a fisierelor pe care le stie deja ca sunt sigure (adica, fisierele neschimbate de cand au fost scanate ultima data).

Scutul de comportament

La fel ca un monitor de paza alert, aceasta caracteristica functioneaza in timp real pentru a elimina comportamentul suspect al oricarui software care ruleaza pe computer si pentru a va avertiza daca este ceva neplacut. Aceasta va ajuta sa va protejati impotriva amenintarilor de 0 zile, a programelor rau intentionate si chiar a persoanelor care se inregistreaza in secret, care inregistreaza in mod secret parolele si datele contului bancar.

Actualizari in timp real

Se asigura ca securitatea dvs. este mereu actualizata prin apasarea definitiilor virusului, a corectiilor de erori, a actualizarilor de securitate si a noilor functii pe masura ce acestea devin disponibile.

Modul Nu deranjati

Indiferent daca sunteti in joc, vizionati filme sau va prezentati, atata timp cat il faceti pe ecran complet, modulul Nu deranjati mentine notificarile la indemana, blocand pop-urile distragatoare si potential jenante de la aplicatiile terte, Windows si chiar de la noi AVG AntiVirus GRATUIT si AVG Internet Security.

Mod silentios

Amana scanari AVG, actualizari si ferestre de tip pop-up pentru a nu va intrerupe in timp ce lucrati, jucati jocuri sau vizionati videoclipuri. (Spre deosebire de modul Nu deranjati, modul silentios afecteaza doar AVG AntiVirus FREE si AVG Internet Security.)

Protectie Web si Email

Cel mai sigur mod de a va conecta

Adresa ta de email nu a fost niciodata mai sigura. Tehnologia noastra de protectie prin email protejeaza in mod specific atasamentele de e-mail pentru a opri amenintarile, oriunde ar putea veni de la acestia - expeditori rau sau prieteni care trimit malware fara sa stie.

Securitatea dvs. online este garantata cu scanare in timp real a link-urilor si descarcarilor si protectie impotriva spoturilor Wi-Fi nesigure. Daca faceti clic pe el, il scanam - cu cel mai bun software de securitate pe internet, stiti intotdeauna ca drumul dvs. este clar.

Scut e-mail

Blocheaza atasamentele de e-mail periculoase pentru a va impiedica sa cadeati victime la e-mailuri false sau prieteni care v-ar fi putut transmite in mod nestiutor malware.

Link Scanner

Va ajuta sa evitati site-urile web periculoase, scanand linkuri cu clicuri pentru amenintari si va avertizeaza despre orice lucru suspect. Acest lucru functioneaza pentru orice legatura de pe Internet, inclusiv pentru cele de pe Facebook® si Twitter®.

Scut Web

Scaneaza fisierele descarcate inainte de a ajunge pe computerul dvs. pentru a va proteja impotriva malware-urilor ascunse.

Wi-Fi Guard

Va ajuta sa evitati hotspoturile rau intentionate utilizate de hackeri avertizandu-va cand va conectati la o retea Wi-Fi nesigura.

Remover Bara de instrumente

Va ajuta sa curatati browserul prin eliminarea barelor de instrumente si a extensiilor nedorite sau potential periculoase ale browserului si extensiile care pot fi instalate fara permisiunea dvs.

Protectia impotriva atacurilor de hacker

Tineti hackerii si solicitantii de rascumparare

Firewall-ul nostru imbunatatit va ofera un control complet asupra exact cine si ce intra si ies din computer. Iar Protectia noastra Ransomware ofera un strat suplimentar de protectie impotriva atacurilor de ransomware in continua crestere. Asta inseamna ca nimeni nu incurca cu datele dvs., fisierele, fotografiile si parolele dvs. private - fara hackeri, fara ransomware, nimic.

Firewall imbunatatit

Salveaza fara probleme hackerii, infractorii si insinuatorii care incearca sa se strecoare pe computer pentru a-ti fura fisierele private, fotografiile si parolele. Functioneaza atat in retele cu fir, cat si fara fir.

AVG INTERNET SECURITY 2
100 Produse
Comentarii (0)